DENEYİMLİ ÇEVİRMEN ALIMLARIMIZ BAŞLADI. BİZLERLE ÇALIŞMAK İÇİN BURADAKİ FORUMU DOLDURABİLİRSİNİZ
 Dizikorea Çeviri Ekibi

Woori The Virgin 1. Sezon 11. Bölüm

13 Haziran 2022

Genel Bakış

Bu bölüm özeti   @dizikorea tarafından oluşturuldu

Yorumlar ( 13 )

violet37
Violet37

Bu da iyice abarttı havalara girdi he hayır kızın ne demek istediğini de anlıyorum ama ne bu kendini yüksekte tutmalar falan tabi ki de kendinde iyi yetiştirirsin adam sana kötü bir şey demiyor ki adam haklı aslında farkında olmadan birazda olsa bencilleştiğini düşünüyorum...Çeviri için Teşekkürler.

thbk
Thbk

ŞEY KÖTÜ HABER VERMEK İSTEMEM AMA ORJİNAL DİZİDE 1. SEZON BEBEK KAÇIRILIYOR LÜTFEN ORJİNALİNDEN FARKLI OLSUN ÇÜNKÜ KORELİLER 2. SEZON YAPMIYOR ÜÜÜÜÜ

eliks
eliks

Bölüm sonunda Woori doğru bir şey söyledi. Belli normlara bağlı kalmadan. Biri için değil kendi için doğru kararı vermeye çalışıyor. Bu konuda da gayet emin. Kendi akıl süzgeci ile doğruları bulmaya çalışıyor. Fragman ise bir sonraki bölüm için bize heyecanı garantiliyor.

begumboz
begumboz

Aslında Woori de Raphael de aynı şeyi istiyorlar ama hayret, bu sefer kendilerini doğru düzgün ifade edemediler. E tabii, bir yerde ayrılık/tartışma olmalı ki diğer duyguların kıymeti bilinsin ve dizi de hareketlenmiş olsun. :) Evlilik teklifinin erken kaçacağını Raphael tahmin etmeliydi ama neyse. Woori de böyle insan içinde vs. yapılan şeylerden hoşlanmadığını söylemeliydi, Raphael'in piyano çaldığı zaman da benzer bir rahatsızlık hissetmişti. Bakalım bu konuda olaylar nasıl gelişecek? Bence Başkan Kim dedikleri adam Raphael'in babası değil, başkası. O adamda o potansiyeli göremedim. :) Ma Ri ve annesine gelince, yanlış yaptığında çözümü bağları koparmakta bulmak kolaya kaçma aslında; Ma Ri'nin annesi de bunu yapmak istedi. Özellikle aileyle, sıkı dostlarla yaşanan olumsuz durumlarda bağları koparmak istemek düşünülecek en son çare olmalı. Kıymet verirsen eğer o bağa, her ne kadar zor olsa da iz bıraksa da düzeltmeye çalışmak gerekir. Böyle böyle zaten daha da güçlenir bağlar, tecrübeyle sabittir. :) Köstebeğin dedektif olan adam olması şaşırtmadı, Na Hee olmamasına sevindim. Bir de cinayetin işlendiği lunapark Ri Eul'ın yaşadığı ve gösteriler yaptığı yer, The Sound of Magic'i izleyenler hatırlayacaktır (Ji Chang Wook <3). Şimdi yarınki bölümü bekleme zamanııı. :)

  • fonden
    fonden

    Lunaparkı ben de hemen tanıdım.Çevirmenlerin emeğine sağlık

mrnyaa
mrnyaa

bu bölümün sonunu hiç sevmedim

cocodaisy465
cocodaisy465

Ne Başkan Kimmiş gizemi bitmedi gitti

thbk
Thbk

ahhh güzel dizim nasıl bekleyeceğim ben akşama

  • begumboz
    begumboz

    Dizikorea çevirmenleri epey hızlı, saat 10'a gelir bence çeviri. :)

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?